Wereldwijd Digitaal ICEJ Loofhuttenfeest

Programma van Live events 2-8 oktober 2020

Printervriendelijke versieSend by email

Wereldwijd digitaal ICEJ Loofhuttenfeest programma
van Live Events vanuit Jeruzalem

(kunnen nog wijzigen)  2-8 October 2020


Zeven dagelijkse Live shows ( elk 2 uur) 
Uitzendingen zichtbaar om Nederlandse tijd:  10:00 -12.00  Dan van 14.00-16.00,  20.00-22.00, 2.00-4.00 ( volgende dag) en van 5.00-7.00 ( volgende dag)

Day 1              Friday, October 2                 Desert Celebration / Voice in the Wilderness
Location:       Qasar al-Yahud on River Jordan (traditional site where John baptized Jesus) 
Speakers:       Dr Juergen Buehler (filmed at Qumran)
                       Renê Terra Nova Brazil
Guests:           President of Israel Reuven Rivlin
                       Merv and Merla Watson
                       Greetings from Brazil and Bolivia
Worship:         Feast worship team
                       Shiloh Ben Hod (Israel)
                       Ana Paula Valadão (Brazil)
                       Bolivia worship team  

Day 2             Saturday, October 3            Parade of Nations / Highway of Nations
Location:       Southern Steps (ancient Hulda Gate entry to Temple Mount)
Speakers:       Peter Tsukahira
Guests:          Mayor of Jerusalem Moshe Lion
                      Greetings from the Continents
                      Hossam Nabil (Egypt)
Worship:        Sarah Liberman (Israel)
                      Saila (Finland)
                       Fiji worship team
                      Taiwan worship team
                       Makor Hatikva (Israeli Messianic school choir)


Day 3             Sunday, October 4                Highway to Jerusalem
Location:       Sukkah at TBN studio (overlooking Old City of Jerusalem)
Speakers:       Daniel Yahav  (Tiberias)
                       Enoch Adeboye (Nigeria)
Guests:           Dep. mayor of Jerusalem
                       Josh Reinstein (KCAC director)
                       Jan Willem van der Hoeven
                       Susan Michael and Mojmir Kallus
Worship:        Thais Schucman (Israel)
                       Sinach (Nigeria)
                        Aaron Shust (USA)

Day 4              Monday, October 5               Isaiah 19 Highway
Location:        Sukkah at TBN studio
Speakers:        Afeef Halashah (Jordan)
                        Manasa Kolivuso (Fiji)
Guests:            Israel Foreign Minister Gabriel Ashkenazi
                        Joel Rosenberg
                        Shmuel Bowman on Four Species
                        Susan Michael & Tom Craig on Isaiah 19 Highway
Worship:         Sakhnini Brothers (Israel)
                        Steve Carpenter (Israel)
                        Egypt worship team
                        Fiji worship team

Day 5             Tuesday, October 6               Highway to Zion
Location:       Sukkah at TBN studio
Speakers:       Billy Wilson
                       Israel Pochtar (on Aliyah)
Guests:           Isaac Herzog (JAFI Chairman)
                       Michael Freund (on Aliyah)
                       Timothy King (on ICEJ 40th)
Worship:        Eddie James (USA)
                       Shiloh Ben Hod (Israel)
                       Vesna Buehler (Israel)
                       Finland worship team

Day 6             Wednesday, October 7         Prepare The Way
Location:        Sukkah at TBN studio
Speakers:       Juergen Buehler
                       Robert Morris or Younghoon Lee
Guests:           MK Michal Cotler-Wunsh (Knesset Christian Allies Caucus)
                       Malcolm Hedding
                       Rabbi Shmuel Bowman (on Torah Reading Cycle and Simchat Torah)
                       Pastor Michael Yaron
                       Pastor Benjamin Berger
Worship:        Paul Wilbur (USA)
                       Sarah Liberman (Israel)
                       Elihana Elia (Israel)
                       Germany worship team

Day 7             Thursday, October 8            Highway of Holiness
Location:        Sukkah at TBN studio
Speakers:       Angus Buchan
                       Peter Tsukahira (Israel)
Guests:           Mayor of Maale Adumim Benny Kashriel
                       Calev Myers
Worship:        Shiloh Ben Hod (Israel)
                       Vesna Buehler (Israel)
                       Trevor Sampson (South Africa)
                       Norway worship team